Pracujte v tradiční rodinné pekárně

NÁŠ CHLÉB Vaše pekárna

Hledáte práci, která vás bude bavit a zároveň naplňovat? Někteří lidé pracují celé dny na pozicích, které je nebaví a ani po finanční stránce je neuspokojují. Pokud zaměstnání nemáte nebo pracujete na pozici, která vás nebaví, je nejvyšší čas na změnu. Po celé České republice najdeme pobočky tradiční rodinné pekárny Náš Chléb, která má více než 30 let dlouhou tradici a hledá šikovné pracovníky na různé pozice,. Tato pekárna je známá svými lahodnými produkty, které jsou vždy vyráběné ručně a z těch nejlepších surovin.

Jaké pracovní pozice můžete obsadit?

Pečivo je třeba lidem prodávat a pokud vás baví prodej a chcete být v kontaktu s lidmi, můžete pracovat na pozici prodavače. Pokud dokážete dobře řídit tým lidí a také chod celé prodejny, je pro vás jako stvořená pozice vedoucího prodejny. Možná byste chtěli být u toho, když jednotlivé druhy pečiva vznikají. Jestliže se chcete podílet na výrobě pečiva, nabízí se vám pozice pracovníka ve výrobě. Pečivo je potřeba z pekárny rozvážet do jednotlivých poboček. Pokud umíte řídit a baví vás rozvážet, můžete pracovat jako řidiči, kteří budou pečivo rozvážet po celé ČR.

Ačkoliv jsou pobočky pekárny Náš Chléb už v mnoha městech, je stále množství obcí, kde kvalitní pekárna chybí. Pokud máte pocit, že ve vaší obci chybí pekárna, do které by lidé mohli každý den chodit pro čerstvé pečivo, můžete se stát franchisantem. Díky tomu si můžete otevřít svůj podnik pod zavedenou značkou a podnikat bez rizika. Jen si představte, jaké by to bylo, kdybyste řídili svou vlastní pobočku. Všechny uvedené pozice jsou vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Práce v pekárně je příjemná a zajisté vás bude bavit. Pokud vás zajímá více informací, najdete je na webu https://prace.vasepekarna.cz/

Máte kladný vztah ke gastronomii? Přidejte se do našeho týmu.
This is default text for notification bar