VÝROBKY

Nahlédněte do naší pekárny na několik vybraných výrobků. Pečeme od tradičních českých chlebů, po chleby s olivami, chia semínky, žitné chleby nebo borodinský chléb, jehož výrobní postup trvá déle než 20 hodin. Toto je pro nás již více o umění než o řemeslu. Mimo různé druhy chlebů v pekárně pečeme široký sortiment pečiva. Od klasických staročeských housek a rohlíků po focaccia, ciabatty, cornové pečivo a v neposlední řadě koláče, marokánky, perníky a spousty dalšího.

Každý den čerstvé

Chleby

Chléb vyrábíme řemeslným způsobem z u nás 5 hodin fermentované žitné mouky.

Koláče

BOHATÉ NÁPLNĚ KOLÁČŮ

SEZÓNNÍ OVOCE

Naše koláče jsou vyráběny řemeslně. Tedy s vysokým podílem ruční práce, pouze z kvalitních surovin a jsou u nás plněny výjimečně bohatými náplněmi. Zcela výjimečnými jsou naše koláče se sezónním ovocem, které plníme vynikajícími náplněmi s celými kusy ovoce až do samotných okrajů koláčů. Ani okraj těchto koláčů tak u nás není suchý.

OJEDINĚLÁ CHUŤ

POVIDLA, TVAROH,…

Ojedinělé chuti je mj. také náš Vlčnovský koláček – tzv. dvouctihodný koláč – tedy dvakrát plněný tradiční moravský koláč. Jeho chuť zvýrazňuje nejen dvojitá bohatá náplň s povidly, tvarohem a rozinkami nakládanými vrumu, ale také tzv. převalované těsto, které je u nás vyráběno z jedné třetiny z pravé šlehačky.

TY SI ZAMILUJETE TAKÉ

Ostatní produkty

Od klasických staročeských housek a rohlíků po focaccia, ciabatty, cornové pečivo, marokánky, perníky. Nechybí ani domácí džemy, termixy, pomazánky a spousty dalšího.

Kontakty

Instagram

 
 
 
 
 

Buďme v kontaktu

+420 777 736 992

NÁŠ CHLÉB

Náš chléb a.s.
Sídlo: Na Výšině 3373/11, 466 01 Jablonec nad Nisou