Začněte pracovat v rodinné pekárně

NÁŠ CHLÉB Vaše pekárna

Hledáte zaměstnání, které vás bude bavit a zároveň naplňovat? A co třeba práce v pekárně? Zapomeňte však na pekárnu, kde se pracuje s nekvalitními surovinami a vše dělají stroje. Máte možnost pracovat v rodinné pekárně NÁŠ CHLÉB, která má přes 30 let dlouhou tradici. Jestliže máte pečivo rádi a nemůžete odolat jeho vůni, je tato příležitost pro vás jako stvořená.

Na jaké pozici můžete pracovat?

Pekárna NÁŠ CHLÉB není jen na jednom místě, ale naopak má pobočky v mnoha městech a jejich počet se stále zvyšuje. Každého baví něco trochu jiného a tak i vy si můžete vybrat z různých pozic takovou, která je pro vás nejvhodnější. Pro jednotlivé pekárny se hledají prodavači a prodavačky, tedy lidé, kteří budou neustále v kontaktu s lidmi a budou jim prodávat čerstvé pečivo. Láká vás taková pozice? Další možností je vedoucí prodejny. Pokud chcete řídit tým lidí a mít na starost chod prodejny, můžete této příležitosti využít. Možná byste chtěli pracovat přímo na výrobě pečiva a sledovat, jak všechny ty lahodné druhy pečiva vznikají pod vašima rukama. Jestliže chcete být přímo u výroby, můžete využít pozici pracovníka ve výrobě.

Pečivo nestačí jen vyrobit, je potřeba ho také dostat do jednotlivých prodejen, aby si ho mohli lidé koupit. Hledají se tedy i řidiči, kteří by pečivo rozváželi. Kvalitních pekáren je na mnoha místech málo a jsou i obce, kde není v blízkosti žádná pekárna, která by se lidem starala o kvalitní pečivo. Je to příležitost pro všechny franchisanty. Jestliže chcete podnikat a bojíte se rizik, můžete podnikat pod zavedenou značkou a otevřít si vlastní pobočku pekárny NÁŠ CHLÉB. Budete tak mít na starost vlastní pobočku, která lidem zajistí to, co jim tolik schází. Všechny uvedené pozice jsou vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Více informací naleznete přímo a webových stránkách https://prace.vasepekarna.cz/.

Máte kladný vztah ke gastronomii? Přidejte se do našeho týmu.
This is default text for notification bar