NAŠE

Poctivé rodinné

ŘEMESLO

Od roku 1998

Rodinná tradice

Jsme rodinná pekárna, založená na 25 let dlouhé rodinné tradici. NÁŠ CHLÉB, čerstvý a voňavý, pro Vás s láskou připravujeme v naší provozovně v Jablonci nad Nisou. Celý koncept pekárny NÁŠ CHLÉB je již od začátku zaměřen na ruční výrobu a prodej řemeslně vyráběného pečiva. Přestože se náš sortiment za téměř čtvrt století rozrostl o mnoho dalších druhů pečiva, stále vše vyrábíme ručně a s použitím těch nejlepších surovin. Věříme, že kvalita a poctivý přístup se vyplatí. Proto vyrábíme takové pečivo, které bychom rádi jedli i my sami. Za naše produkty bychom dali ruku do ohně. Ochutnejte a uvidíte sami.

nejnovější

Aktuality

Již brzy otevřeme naši novou prodejnu v Náchodě

Již brzy otevřeme naši novou prodejnu v Náchodě

S radostí vám oznamujeme, že dne 8. 7. 2024 otevíráme novou prodejnu Náš Chléb v srdci Náchoda! Naše farmářská prodejna je místem, kde můžete objevit poctivé a kvalitní pečivo a další lahůdky, které vyrábíme s láskou a pečlivostí. Navštivte nás a vychutnejte si to...

Otevírací doba našich prodejen – svátky 5. – 6. 7. 2024

Otevírací doba našich prodejen – svátky 5. – 6. 7. 2024

Naše prodejny mají ve sváteční dny 5. 7. a 6. 7. 2024 individuální otevírací dobu. Informujte se, prosím, přímo na své oblíbené prodejně. Přijďte si nakoupit naše čerstvé pečivo, domácí pomazánky či saláty a vykouzlete si bohatý sváteční stůl.Těšíme se na Vaši...

Nové vydatné snídaně na vybraných pobočkách

Nové vydatné snídaně na vybraných pobočkách

Nově v naší řemeslné prodejně & bistru Náš Chléb - Semily, Panetteria v Jablonci nad Nisou a v Bistru Nemocnice Jablonec nad Nisou nabízíme 7 druhů vydatných snídaní. Vybírat můžete z různých druhů sladkých nebo slaných pokrmů.🍽 Naše královská snídaněfarmářské...

řemeslnným způsobem vyráběný

Poctivý chléb

O to, abyste mohli mít každé ráno na stole vonící bochník našeho chleba, se stará profesionální tým našich zkušených pekařů a pekařek, který pro Vás každý den s láskou připravuje více než 20 druhů chlebů.

Proces výroby

Tajemství vůně a chuti našeho pečiva není založeno pouze na poctivé ruční práci, kvalitních surovinách a dlouholetých zkušenostech, ale zejména na velkém srdci, které do každého kousku pečiva vkládá tým našich pekařů a pekařek. Při výrobě našeho pečiva používáme jenom přírodní suroviny, jejichž kvalita je u nás na prvním místě. Velký důraz klademe také na zpracování a zrání těsta. Do našeho těsta používáme pouze vlastní kvas, který si sami vyrábíme. Těsto poté ručně hněteme a necháváme zrát po přesně určenou dobu, aby dosáhlo ideální kyprosti.

Žitný kvas

Jedním z tajemství vůně a chuti našeho chleba je náš vlastní, dvoustupňovou metodou vedený žitný kvas.

Šlechtění chuti

Při druhém stupni výroby kvasu provádí pekařský mistr šlechtění chuti, které je odpovědné za výslednou chuť a vůni našeho chleba.

fermentovaná žitná mouka

Fermentace

Proces řízeného ušlechtilého kvašení, při němž dochází k přeměně škrobu a glykogenu, organických látek běžně obsažených v obilninách, na disacharidy, které jsou pro člověka snadno stravitelné a dodávají chlebu jeho nezaměnitelnou chuť a vůni. Fermentace je zcela přírodní proces, díky kterému je pak chléb chutnější, nutričně hodnotnější a snadno stravitelný.

Ostatní výrobky

Poctivé

Housky, ciabatty, perníky a další

Mimo různé druhy chlebů pečeme v naší pekárně i široký sortiment dalšího pečiva. Od klasických staročeských housek a rohlíků po focaccia, ciabatty, cornové pečivo a v neposlední řadě koláče, marokánky, perníky a spousty dalších dobrot! Dobře víme, že kvalitní pečivo si nejlépe vychutnáte jako přílohu k něčemu dobrému.

Tradiční

Beránci na Velikonoce, cukroví na Vánoce

Naše výrobky nedodáváme do žádných supermarketů. Díky tomu, že máme síť vlastních prodejen NÁŠ CHLÉB, nemusíme se podřizovat tlaku velkoodběratelů na snižování kvality. Naše cukroví proto můžeme vyrábět z kvalitních surovin a přípravě i pečení věnovat potřebný čas.

Naše tradiční cukroví a další výrobky můžete najít také na vybraných farmářských trzích!

LÁSKA K ŘEMESLU

MÁME SVOU FILOSOFII

Chléb, pečivo i další sortiment vyrábíme ručně z přírodních surovin. Každý náš výrobek je v průběhu celé výroby pod neustálou kontrolou našich pekařských mistrů.

Základem naší výroby je chléb. Tajemství jeho dokonalé chuti je nejen v kvalitní mouce, přesně vypočítané době zrání a kvasu vyráběném podle vlastní receptury – je to zejména láska k řemeslu, která tvoří pověstnou tajnou ingredienci našich výrobků a kvůli které si naše pečivo zamilujete. Díky ní Vám můžeme nabídnout široký sortiment tradičních i netradičních chlebů, od tradičních českých, přes chleby s olivami, chia semínky, žitné chleby až po borodinský chléb, jehož výrobní postup trvá déle než 20 hodin. Těšíme se na Vás!

KARIÉRA U NÁS

Pracujte s námi a buďte tváří našich prodejen

Baví Vás kontakt s lidmi a rád/a byste prodával/a ve voňavé pekárničce? Nabízíme pozice prodejců v našich řemeslných prodejnách. Staňte se součástí našeho týmu a budujte s námi naši značku. 

Franchising

Máte kladný vztah ke gastronomii? Přidejte se do našeho týmu.
This is default text for notification bar